Przejdź do menuPrzejdź do treści
 
A A A
Logo Mosir Częstochowa BIP

Przetargi

Przetargi

Przetarg rzetarg nieograniczony na dostawę urządzeń stanowiących podstawę systemu CCTV na Miejskim Stadionie Piłkarskim

08.12.2011
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie, ul. Dekabrystów 43 ogłasza przetarg nieograniczony na dostawę urządzeń stanowiących podstawę systemu CCTV na Miejskim Stadionie Piłkarskim "Raków", Częstochowa, ul. Limanowskiego 83.

Przetarg nieograniczony na dostawę i montaż urządzeń stanowiących podstawę systemu CCTV na Miejskim Stadionie Piłkarskim "Raków", Częstochowa

28.11.2011

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie, ul. Dekabrystów 43 ogłasza przetarg nieograniczony

na dostawę i montaż urządzeń stanowiących podstawę systemu CCTV na Miejskim Stadionie Piłkarskim "Raków", Częstochowa, ul. Limanowskiego 83.

Przetarg

11.01.2011
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie, ul. Dekabrystów 43 ogłasza przetarg nieograniczony na Zakup energii elektrycznej dla obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na potrzeby eksploatacji budynków, lokali, obiektów użytkowych, parkingów.

Zapytanie o cene

11.02.2010

W związku z kończącą sie umową na dostawę artykułów chemii gospodarczej na potrzeby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Częstochowie zwracamy się z prośbą do zainteresowanych podmiotów o przedstawienie oferty cenowej (w cenach netto) na wymieniony w druku ofertowym wykaz środków najczęściej używanych w ośrodku.

Wynik przetargu na zakup preparatów chemii gospodarczej do utrzymania czystości na obiektach MOSiR

09.02.2005

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie ogłasza wynik przetargu na zakup preparatów chemii gospodarczej do utrzymania czystości na obiektach MOSiR.

Nie ma pozycji spełniających te kryteria


Opublikował: Alina Caban
Publikacja dnia: 15.02.2010
Podpisał: Alina Caban
Dokument z dnia: 15.02.2010
Dokument oglądany razy: 70 614